ESSEL PROPACK POLSKA

Essel Propack Polska Sp. z o.o. to polski producent i dostawca opakowań z tworzyw sztucznych w formie tub plastikowych i laminatowych. Jako firma działająca w branży B2B dostarczamy nasze tuby dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego i innych. Naszymi klientami są najbardziej renomowane europejskie marki w biznesie kosmetycznym. Szczycimy się także współpracą ze znanymi krajowymi producentami kremów, żelów, balsamów i innych wyrobów kosmetycznych.

Essel Propack Polska to również największy i najbardziej nowoczesny spośród ponad dwudziestu zakładów produkcyjnych, należących do Grupy Essel Propack, światowego lidera w tej branży, będący jej dumą i głównym centrum wytwórczym w Europie.

Nasz zespół jest w stanie dostarczać klientom wysokiej jakości produkty wytwarzane z najlepszych materiałów, z wykorzystaniem najnowszych technologii, praktycznie w nieograniczonej palecie kolorystycznej, dekorowane różnymi technikami. Poza szeroką paletą wysokiej jakości tub w różnych długościach, o różnorodnej średnicy, z różnymi zamknięciami oferujemy atrakcyjne ceny i krótki czas od momentu zamówienia do dostarczenia gotowego produktu do klienta.

ESSEL PROPACK GROUP

O nas

Essel należy do wartej 2,4 mld USD Grupy Essel, której roczne obroty przekraczają 350 mln USD, co czyni ją największą w świecie firmą produkującą opakowania specjalistyczne. Produkuje ona plastikowe tuby przeznaczone dla przemysłu FMCG i farmaceutycznego. Firma Essel zatrudnia ponad 2600 osób, 25 różnych narodowości, które pracują w 25 najnowocześniejszych fabrykach rozlokowanych w 12 krajach.

Rocznie nasza firma sprzedaje ponad sześć miliardów tub i konsekwentnie zwiększa swój zasięg na całym świecie. Oferujemy wyjątkowe rozwiązania dostosowane do coraz szerszej gamy produktów, innowacyjne pod względem metod produkcji oraz zastosowanych technologii materiałów. Posiadając 33% udziałów w światowym rynku produktów do higieny jamy ustnej, jak również znaczący udział w opakowaniach dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej, staliśmy się czołowym producentem laminatowych tub wykonanych z tworzyw sztucznych.

Wizja

Nasza wizja jest dla nas drogowskazem – tak dziś jak i w przyszłości – pełniąc rolę ideału bliskiego naszym sercom.

Chcemy być wyjątkową firmą, światowym liderem i pionierem w zakresie zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych.

Wizja

Nasza misja wyraża sposób, w jaki dążymy do realizacji naszej wizji, nadając jej tym samym bardziej namacalny charakter.

Firma Essel będzie wybierana jako globalny partner w zakresie opakowań. Będziemy koncentrować się na dostarczaniu innowacyjnych, zrównoważonych i kompleksowych rozwiązań (end-to-end), kładąc jednocześnie nacisk na zadowolenie klienta. Będziemy miejscem, w którym ceni się pasję, entuzjazm, kreatywność, i w którym równoważy się silną etykę pracy oraz zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu. Wspólnie będziemy działać, aby tworzyć i dostarczać rozwiązania wyjątkowej wartości.

Wartości

Wartości naszej marki stanowią nasz rdzeń i ukierunkowują nas na to, co dla nas ważne w biznesie, determinując sposób, w jaki działamy. Służą za drogowskaz we wszystkich kwestiach dotyczących marki i firmy.